I really liked the service and very fast delivery! Definitely 5 stars!

• kvalitní zboží, super zabaleno, obchod velmi solidní

DOPORUČUJI MOC!

Obchod proběhl velmi rychle, děkuji.

Super.

Začala jsem kosmetiku používat teprve nedávno, ale i tak můžu říct, že je super. Postupně chci vyzkoušet všechno a uvidím, jestli jí propadnu

• Úžasná komunikace
    • Skvělé produkty
    • Rychle dodání

E-shop vřele doporučuji. Skvělá je možnost osobního odběru. Velká spokojenost.

• přehledný web, příjemné ceny, rychlé dodání

Kosmetika vyzkoušena, musím říct, že jsem velmi mile překvapena se svou problematickou pletí. Pleť je vyčištěná, napnutá a rozjasněná. :)

• Rychlé doručení, zboží perfektně zabaleno, velký výběr, přehledný obsah

Rychla dodavka,kvalitní kosmetika jen bych přivítala popis a použití

Objednané zboží velmi hezky zabaleno , krátké doručení.Kosmetika úžasná
    Vřele doporučuji

• skvělá komunikace
    • výborné produkty

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za perfektní hodnocení a těší nás, že Vám naše kosmetika parádně sedí. :) S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

Milá komunikace, rychlé dodání, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Dito, moc děkujeme za parádní hodnocení, které nám udělalo velkou radost. :) Těší nás, že jste se vším naprosto spokojená. S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

• Rychle dodání
    • Skvělá kosmetika

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, děkujeme Vám za skvělé hodnocení! Moc nás těší, že rychlost i naše kosmetika Vám udělaly radost. :) S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

krásně zabalené, jen trochu drahé, rychlé doručení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za 100% hodnocení a jsme moc rádi, že balení a rychlostí dodání byla na jedničku. :) Co se týče cen, tak máte pravdu, že korejská kosmetika se pohybuje maličko výše. Proto do našeho sortimentu postupně zařazujeme i dostupnější varianty, aby si u nás něco našel jednoduše každý. Takže určitě nezapomeňte sledovat naše novinky. ;) Ještě jednou děkujeme za hodnocení a přejeme pěkný den. Váš tým KEEO

Jsem spokojená.Obcbod doporučuji.Rychlé a spolehlivé.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Jitko, děkujeme za Vaše krásného hodnocení, moc jste nám jím potěšila. :) A jsme velmi rádi, že jste byla spokojená. S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

• Moc mila obsluha!
    • Prijemny maly obchod, vetsinou jsem tam sama, nebo maximalne s jednou zakaznici a je cas se na kosmetiku podivat, vyzkouset

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Moc rádi jsme Vás na prodejně viděli a jak se říká: Přijďte zas! :D S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

• Zboží skladem, rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost osobního odběru na prodejně zdarma
    • Velmi dobrá komunikace
    • Příjemný personál na prodejně, který produktům rozumí a umí poradit
    • Testery výrobků na prodejně
    • Originální výrobky v dobré kvalitě s ochrannou páskou přes krabičku
    • Dárky/vzorky k objednávce <3
    • Dobře zpracovaný e-shop, přehledný, filtrování dle různých kategorií, detailní popisy produktů včetně složení výrobků, blog s různými tipy na péči o pleť a využití výrobků

Za mě proběhlo vše bez problémů a nad očekávání. Jak rychlý nákup na prodejně, kdy jsem si chtěla výrobek před nákupem zkusit, tak i opětovná objednávka na e-shopu :) Takže teď se sem budu jenom vracet. Doporučuji.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Gabi, moc si vážíme času a péče, kterou jste věnovala hodnocení našeho e-shopu a prodejny. Máme ohromnou radost, že jste se vším spokojená a vždy Vás moc rádi uvidíme, ať už online nebo osobně na prodejně. Děkujeme! :) S pozdravem a přáním pěkného dne Váš tým KEEO

Vše perfektní,

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, i Vaše hodnocení je perfektní! :)) Moc Vám za něj děkujeme a Vaše spokojenost nás velmi těší. S pozdravem tým KEEO

Spolehlivý obchod se zajímavou nabídkou produktů. Dodání velmi rychlé.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše 100% hodnocení a těší nás, že jste s naší nabídkou korejské kosmetiky i rychlým dodáním spokojená*ý! :) S pozdravem Váš tým KEEO